• Darmowa dostawa w Polsce już od 260,00 zł.
  • Wysyłka na terenie UE kurierem GLS!
Zrównoważony rozwój

PRODUKUJEMY WSPÓŁCZESNĄ ODZIEŻ WYKONANĄ Z SZACUNKIEM ZARÓWNO DLA LUDZI, JAK I DLA PLANETY.

 

Od początku naszą misją było tworzenie wysokiej jakości ubrań w najbardziej odpowiedzialny i etyczny sposób. Dlatego we wszystkim, co robimy, uwzględniamy zasady zrównoważonego rozwoju, świadomie podejmując decyzje dotyczące tego, z kim współpracujemy, jak pracujemy i jakich materiałów używamy.

 

OD POLA DO MODY

Od pola bawełny do produktu końcowego wiedzie długa droga, a na każdym etapie tego skomplikowanego łańcucha dostaw staramy się zapewnić najwyższy poziom odpowiedzialności. Nasza bawełna organiczna, pozyskiwana z Indii, przechodzi przez szereg etapów w drodze z farmy bawełnianej do gotowej, zdobionej odzieży, która ma być sprzedawana w Europie.

 

PRACUJEMY TYLKO Z 100% BAWEŁNĄ ORGANICZNĄ I MATERIAŁAMI Z RECYKLINGU!

W BeHustle ściśle współpracujemy z naszymi dostawcami, aby pozyskiwać wyłącznie najlepszą odzież z surowców uprawianych lub produkowanych w sposób, który nie szkodzi ludziom, zwierzętom ani środowisku. Nasza odzież produkowana jest wyłącznie ze 100% bawełny organicznej z Indii z certyfikatem GOTS, poliestru z Chin pochodzącego z recyklingu oraz innych ekologicznych materiałów, takich jak Modal®.

 

JESTEŚMY CERTYFIKOWANI PRZEZ NAJLEPSZYCH

Do momentu aż założysz swoją koszulkę BeHustle wiedzie długa droga! Nasz łańcuch dostaw jest certyfikowany przez różne niezależne instytucje i standardy. Każdy z tych certyfikatów dowodzi, że na każdym kroku dążymy do budowania zdrowych praktyk środowiskowych i większego szacunku dla naszej planety. Nasza technika druku również jest certyfikowana GOTS, to oznacza, że wykorzystujemy nieszkodliwe tusze. Dzięki temu możemy potwierdzić, że nasze gotowe ubrania są w 100% w pełni zrównoważone.

 

SPRAWDZAMY KAŻDY ETAP PROCESU

Nasi dostawcy, aby zapewnić bezpieczeństwo wszystkich swoich pracowników, ściśle współpracują z Fair Wear Foundation (FWF)! 

JESTEŚMY ŚWIADOMI NASZEGO WPŁYWU NA ŚRODOWISKO

Zbieramy dane z całego naszego łańcucha dostaw, aby lepiej zrozumieć nasz wpływ na środowisko i pomóc nam w pracy nad jego minimalizacją. Wszystkie nasze fabryki partnerskie są wyposażone w najnowocześniejsze oczyszczalnie ścieków, które usuwają toksyczne elementy z wody i zapewniają, że może być ona bezpiecznie ponownie wykorzystana. 

 

WSPIERAJ POLSKI PRODUKT

Powyższe punkty dowodzą, że warto wspierać zrównoważony rozwój oraz rodzimy biznes. Dołącz do rodziny BeHustle.pl i wesprzyj Polski Produkt!

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony